Uitslagen

Hieronder vind je de uitslagen van wedstrijden die door La Boule au But georganiseerd werden.

 
  Schakel Drometoernooi van 07-02-2019  
  Optimist Drometoernooi van 24 januari 2019  
  Laser Drometoernooi van 10 januari 2019  
  Valk Drometoernooi van 20 december 2018  
  Pampus Drometoernooi 29-11-2018  
  Skutsje Drometoernooi 15-11-2018  
  Kaas Wijn Toernooi van 20 oktober 2018  
  Sextettentoernooi eigen leden op 10-10-2018  
  Waterpoorttoernooi 27-09-2018  
  Henk Wierdatoernooi  
  Intern Tete a Tete toernooi 11-07-2018  
  Mix Toernooi eigen leden 14-07-2018  
  Grutte Pier-toernooi 04-07-2018  
  Sextettentoernooi 12 mei 2018  
  Lentetoernooi van 14 april 2018  
  Sneekermeer-Drômetoernooi 15-03-2018  
  Schakeldrômetoernooi van 1 maart 2018  

 

Schakel Drometoernooi van 07-02-2019

Op donderdag 7 februari 2019 heeft La Boule au But haar Schakel Drometoernooi georganiseerd. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
2e prijs Cees Minnema / Cor van Kollenburg Le Biberon (leeuwarden)
3e prijs Riekele Land / Jur Moorlag Mix (Beetsterzwaag / Mildam)
4e prijs Hannie Harder / Marten Harder La Boule au But (Sneek)
5e prijs Geert Dragt / Wessel van der Haag La Boule au But (Sneek)
6e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
7e prijs Jitse Teppema / Roeland van Brenkelen La Boule au But (Sneek)
8e prijs Theo Kauffman / Rint Schaap Mix (Joure / Lemmer)
       
B: 1e prijs Ruud Derks / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
2e prijs Klaas Hoekstra / Grieko Kaper Skarboules (Joure)
3e prijs Marten Zeilstra / Gerie Zeilstra Vledderboules (Vledder)
4e prijs Geke Zijlstra / Henny Visser La Boule au But (Sneek)
5e prijs Taeke Dijkstra / Wiebe de Hoop Mix (Lemmer / Lemmer)
6e prijs Baukje Zeilstra / Wil Oosting Mix (Sneek / Lemmer)
7e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blede Boulers (Mildam)
8e prijs Minne Kooistra / Gerrit Kooistra S.V.P. (Drachten)

Naar begin van pagina


Optimist Drometoernooi van 24 januari 2019

Op donderdag 24-01-2019 heeft La Boule au But te Sneek haar Optimist Drometoernooi gehouden. Hier volgen de prijswinnaars:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Riekele Land / Jur Moorlag Mix (Beetsterzwaag / Mildam)
2e prijs Marten Zeilstra / Gerie Zeilstra Vledderboules (Vledder)
3e prijs Cees Minnema / Cor van Kollenburg Le Biberon (leeuwarden)
4e prijs Ruud Derks / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
5e prijs Taeke Dijkstra / Jos van Nus Mix (Lemmer / Emmeloord)
6e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
7e prijs Jan Pit / Joop Middelbos Mix (Vledder / S.V.P.)
8e prijs Ineke Hilverink / Jitse Teppema La Boule au But (Sneek)
       
B: 1e prijs Egbert Muggen / Ankie Jongert Mix (Assen / Groningen)
2e prijs Bennie de Vries / Ep Meyer S.V.P. (Drachten)
3e prijs Rinze Nieuwsma / Kees Wieling La Boule au But (Sneek)
4e prijs Felie van Balen / Thijs Walstra La Boule au But (Sneek)
5e prijs Frits Wijnja / Henny Visser La Boule au But (Sneek)
6e prijs Frans Schaaf / Nellie Schaaf Blede Boulers (Mildam)
7e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blede Boulers (Mildam)
8e prijs Minne Kooistra / Gerrit Kooistra S.V.P. (Drachten)

Naar begin van pagina


Laser Drometoernooi van 10 januari 2019

Op 10 januari heeft La Boule au But haar Laser Drometoernooi georganiseerd. Hier volgen de prijswinnaars:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Tjibbe van de Mossel / Ben de Vries S.V.P. (Drachten)
2e prijs Dick Askes / Theo Linders n Boel Plezier (Assen)
3e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
4e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blede Boulers (Mildam)
5e prijs Taeke Dijkstra / Jos van Nus Mix (Lemmer / Emmeloord)
6e prijs Marten Zeilstra / Gerie Zeilstra Vledderboules (Vledder)
7e prijs Piet Tjoelker / Jan Brandsma La Boule au But (Sneek)
8e prijs Douwe Fabriek / Wessel v.d. Haag La Boule au But (Sneek)
       
B: 1e prijs Ineke Hilverink / Peter Heuveling La Boule au But (Sneek)
2e prijs Egbert Muggen / Rikus Zeewuster n Boel Plezier (Assen)
3e prijs Romke de Boer / Gerard Rookhuizen La Boule au But (Sneek)
4e prijs Henny Visser / Coby Zijlstra Mix (Sneek / Steenwijk)
5e prijs Felie van Balen / Thijs Walstra La Boule au But (Sneek)
6e prijs Flip de Vries / Margrieth de Vries Boskboulers (Beetsterzwaag)
7e prijs Minne Kooistra / Gerrit Kooistra S.V.P. (Drachten)
8e prijs John Scheffer / Marianne Onink Flying Boules (Emmeloord)

Naar begin van pagina


Valk Drometoernooi van 20 december 2018

Op 20 december 2018 heeft La Boule au But het Valk Drome toernooi georganiseerd. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Luc eleveld / Edwin Eleveld Gelre (Hattem)
2e prijs Heero Dammer / Theo Linders n Boel Plezier (Assen)
3e prijs Taeke Dijkstra / Jos van Nus Mix (Lemmer / Emmeloord)
4e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
5e prijs Riekele Land / Flip de Vries Boskboulers (Beetsterzwaag)
6e prijs Margrieth de Vries / Jur Moorlag Mix (Beetsterzwaag / Mildam)
7e prijs Gerard Rookhuizen / Eva Somi La Boule au But (Sneek)
8e prijs Cor Kooij / Piet Bergen Mix (Schoorl / Purmerend)
       
B: 1e prijs Marten Harder / Hannie Harder La Boule au But (Sneek)
2e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
3e prijs Tjibbe v.d. Mossel / Bennie de Vries S.V.P. (Drachten)
4e prijs Roeland van Brenkelen / Jitse Teppema La Boule au But (Sneek)
5e prijs Marten Zeilstra / Gerie Zeilstra Vledderboules (Vledder)
6e prijs Eeltje Wijnja / Nellie Schaaf Mix ((Sneek / Mildam)
7e prijs Alle Hosper / Aly Hosper Skarboules (Joure)
8e prijs Cor Schut / Bonne Bus S.V.P. (Drachten)

Naar begin van pagina


Pampus Drometoernooi 29-11-2018

Op donderdag 29-11-2018 heeft in Sneek het Pampus Drometoernooi plaatsgevonden. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Egbert Muggen / Dick Askes n Boel Plezier (Assen)
2e prijs Paul v.d. Broek / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
3e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
4e prijs Tjibbe v.d. Mossel / Bennie de Vries S.V.P. (Drachten)
5e prijs Riekele Land / Jan Elzinga Boskboulers (Beetsterzwaag)
6e prijs Henk Koning / Theo Linders n Boel Plezier (Assen)
7e prijs Flip de Vries / Margrieth de Vries Boskboulers (Beetsterzwaag)
8e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blede Boulers (Mildam)
       
B: 1e prijs Ankie Jongert / Barbara Buiter Mix (Assen / Groningen)
2e prijs Gerrit-Jan Gerritsen / Herman Koster Mix (Sneek / Steenwijk)
3e prijs Roeland van Brenkelen / Jitse Teppema La Boule au But (Sneek)
4e prijs Minne Kooistra / Gerrit Kooistra S.V.P. (Drachten)
5e prijs Felie van Balen / Thijs Walstra La Boule au But (Sneek)
6e prijs Theo Kauffman / Rint Schaap Mix (Joure / Lemmer)
7e prijs Cor Schut / Bonnen Bus S.V.P. (Drachten)
8e prijs Frans Schaaf / Nellie Schaaf Blede Boulers (Mildam)

Naar begin van pagina


Skutsje Drometoernooi 15-11-2018

Op 15 november 2018 heeft La boule au BUt haar Skutjse Drome toernooi georganiseerd. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Riekele Land / Jur Moorlag Mix (Beetsterzwaag / Mildam)
2e prijs Egbert Muggen / Theo Linders n Boel Plezier (Assen)
3e prijs Klaas Hoekstra / Hans de Jong Skarboules (Joure)
4e prijs Felie van Balen / Thijs Walstra La Boule au But ( Sneek)
5e prijs Dick Askes / Rikus Zeewuster Boel Plezier (Assen)
6e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But ( Sneek)
7e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
8e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blede Boulers (Mildam)
       
B: 1e prijs Barbara Buiter / Ankie Jongert Mix (Groningen / Assen)
2e prijs Gerrit-Jan Gerritsen / Herman Koster Mix (Sneek / Steenwijk)
3e prijs Baukje Zeilstra / Wil Oosting Mix (Sneek / Lemmer)
4e prijs Aant Reitsma / Eeltje Wijnja La Boule au But (Sneek)
5e prijs Wessel van der Haag / Geert Dragt La Boule au But ( Sneek)
6e prijs Joyce Termaat / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
7e prijs Huite Huitema / Eva Somi La Boule au But ( Sneek)
8e prijs John Scheffer / Bindert de Vries Flying Boules (Emmeloord)

Naar begin van pagina


Kaas Wijn Toernooi van 20 oktober 2018

Op zaterdag 20 oktober heeft La Boule au But het Kaas-Wijn Toernooi georganiseerd. Er werd gespeeld volgens het systeem onzuiver zwitsers. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Taeke Dijkstra / Jos van Nus Mix (Lemmer / Emmeloord)
2e prijs Ruud Derks / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
3e prijs Piet Tjoelker / Peter Heuveling La Boule au But
4e prijs Leo de Haas / An de Haas Entre Nous (Den Helder)
5e prijs John Scheffer / Mario Lobosco Mix (Emmeloord / Hattem)
6e prijs Aant Reitsma / Jan Brandsma La Boule au But
7e prijs Frans Schaaf / Douwe Fabriek Mix (Mildam / Sneek)
8e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But
9e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
10e prijs Louis Steringa / Elly Stover Hattem Petanque (Hattem)
11e prijs Ineke Hilverink / Eva Somi La Boule au But
12e prijs Wil Oosting / Baukje Zeilstra Mix (Lemmer / Sneek)
13e prijs Felie van Balen / Thijs Walstra La Boule au But
14e prijs Geert Dragt / Jitske de Vries La Boule au But

Naar begin van pagina


Sextettentoernooi eigen leden op 10-10-2018

Op woensdag 10 oktober heeft La boule au But het interne Sextettentoernooi georganiseerd in Sneek. Hier volgt de uitslag:

A poule
1e prijs   35 pnt. met een saldo van +74
E.V.A. - A.V.E.
2e prijs   29 pnt. met een saldo van +25
Alle Gaartje
3e prijs   26 pnt. met een saldo van +25
Deurdouwers
4e prijs   24 pnt. met een saldo van +19
De Wrotters
5e prijs   23 pnt. met een saldo van +18
Kanshebbers
6e prijs   17 pnt. met een saldo van - 19
Bij Elkaar Geraapt
7e prijs   17 pnt. met een saldo van - 33
De Sterren
8e prijs   9 pnt. met een saldo van - 71
Losse Flodders

Naar begin van pagina


Waterpoorttoernooi 27-09-2018

Op donderdag 27-09-2018 heeft La Boule au But weer haar Waterpoorttoernooi georganiseerd. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Gerjan de Roos / Jur Moorlag Mix (Lemmer / Mildam)
2e prijs Minke de Meer / Jan de Meer S.V.P. (Drachten)
3e prijs Henk Muggen / Dick Askes Boel Plezier (Assen)
4e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
5e prijs Jaap Niessen / Rinze Nieuwsma Mix (Harlingen / Sneek)
6e prijs Huite Huitema / Jikke Wijnja La Boule au But (Sneek)
7e prijs Gerard Rookhuizen / Miep de Vries La Boule au But (Sneek)
8e prijs John Scheffer / John Knol Mix (Emmeloord / Lemmer)
9e prijs Geke Zijlstra / Nico Nauta La Boule au But (Sneek)
10e prijs Klaas Hoekstra / Roel Plantinga Skarboules (Joure)
11e prijs Lucas Steenhuis / Jan Krabbendam Pres le But (Groningen)
12e prijs Herman Koster / Gerrit-Jan Gerritsen Mix (Steenwijk / Sneek)
13e prijs Thijs Walstra / Felie van Balen La Boule au But (Sneek)

Naar begin van pagina


Henk Wierdatoernooi

Op 11 augustus 2018 heeft La Boule au but het Henk Wierda toernooi georganiseerd. Hier volgen de prijswinnaars:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Cor van Kollenburg / Ruud Warmerdam Le Biberon (Leeuwarden)
2e prijs Gerard Zijlstra / Tienke Hoomans Mix (Steenwijk / Sneek)
3e prijs Rein Koning / Bart Schoot Boulegoed (Harlingen)
4e prijs Annemarie Koehoorn / Joop Middelbos S.V.P. (Drachten)
5e prijs Coby Zijlstra / Sikke Roorda Mix (Steenwijk / Mildam)
6e prijs Evert Onink / Marianne Onink Flying Boules (Emmeloord)
7e prijs Klaas Hoekstra / Hans de Jong Skarboules (Joure)
8e prijs Nico Terlaak / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
9e prijs Erik van der Sluys / Thomas Buiter Mille Illes (N.-Scharwoude)
10e prijs Ginie v.d. Veen / Bertha Smit Boel Plezier (Assen)
11e prijs Wouter Hoekstra / Gerrit-Jan Gerritsen La Boule au But (Sneek)
12e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
13e prijs Roeland van Brenkelen / Jitse Teppema La Boule au But (Sneek)

Naar begin van pagina


Intern Tete a Tete toernooi 11-07-2018

Op woensdag 11 juli heeft La boule au But het Tete a Tete toernooi georganiseerd voor eigen leden. Met een deelname van 30 leden volgt hier de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Sytse Visser 4 winst saldo 33
2e prijs Yves Roussel 4 winst saldo 30
3e prijs Piet Clasquin 3 winst saldo 21
4e prijs Jitse Teppema 3 winst saldo 16
5e prijs Jan Brandsma 3 winst saldo 15
6e prijs Aant Reitsma 3 winst saldo 15

Naar begin van pagina


Mix Toernooi eigen leden 14-07-2018

Op 14 juli heeft La Boule au But zijn mix toernooi gehouden voor eigen leden. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Doutsen Boers / Douwe Fabriek 3 winst met saldo 32
2e prijs Felie van Balen / Huite Huitema 3 winst met saldo 27
3e prijs Hannie Harder / Rudi Peters 3 winst met saldo 24
4e prijs Nico Terlaak / Geke Zijlstra 3 winst met saldo 9

Naar begin van pagina


Grutte Pier-toernooi 04-07-2018

Op woensdag 4 juli heeft La Boule au But wederom het Grutte Pier toernooi georganiseerd. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Lucas Steenhuis / Jan Krabbendam Près le But (Groningen)
2e prijs Jur Moorlag / Riekele Land Mix (Mildam / Beetsterzwaag)
3e prijs Jan de Meer / Minke de Meer S.V.P. (Drachten)
4e prijs Hannie Harder / Marten Harder La Boule au But (Sneek)
5e prijs Cees Minnema / Pia Vogelsang Le Biberon (Leeuwarden)
6e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blède Boulers (Mildam)
7e prijs Tjibbe v.d. Mossel / Ep Meyer S.V.P. (Drachten)
8e prijs Caty Thielsch / Ruud Thielsch Les Mille Iles (Z.-Scharwoude)
       
B: 1e prijs Thomas Buiter / Annemiek Buiter Les Mille Iles (Z.-Scharwoude)
2e prijs Fabiola Kwak / Jos Bunel Ca Roule (Heer Hugowaard)
3e prijs Eeltje Wijnja / Romke de Boer La Boule au But (Sneek)
4e prijs Jan Brandsma / Aant Reitsma La Boule au But (Sneek)
5e prijs Taeke Dijkstra / Gerjan de Roos Lemsterlân (Lemmer)
6e prijs Lambert Nijmeier / Dirk Prins Boule Doar (Noordscheschut)
7e prijs Theo Kauffman / Rint Schaap Lemsterlân (Lemmer)
8e prijs Tienke Hoomans / Mieke Visser La Boule au But (Sneek)
       
C: 1e prijs John Scheffer / Bindert de Vries the Flying Bouls (Emmeloord)
2e prijs Annie Schurer / Nico Nauta La Boule au But (Sneek)

Naar begin van pagina


Sextettentoernooi 12 mei 2018

Op 12 mei is ons sextetten toernooi gehouden. Met een deelname van 12 teams volgt hier de uitslag:

A poule
1e prijs   35 pnt met een saldo van +69
De Schutters
2e prijs   35 pnt met een saldo van +52
De Kneusjes
3e prijs   33 pnt met een saldo van +53
Die Hollanders
4e prijs   31 pnt met een saldo van +49
Prutsers
5e prijs   29 pnt met een saldo van +53
Waldpieken
6e prijs   26 pnt met een saldo van -5
De Stuiterballen
7e prijs   22 pnt met een saldo van -12
De Wrotters
8e prijs   20 pnt met een saldo van -30
Top of Flop
9e prijs   17 pnt met een saldo van -2
Simmerwille
10e prijs   9 pnt met een saldo van -2
Suk6jes
11e prijs   7 pnt met een saldo van -78
Krentewegge
12e prijs   6 pnt met een saldo van -64
Losse Flodders

Naar begin van pagina


Lentetoernooi van 14 april 2018

Op zaterdag 14 april hebben wij in Sneek ons Lentetoernooi gehouden. Volgens het systeem van onzuiver zwitsers en met een deelname van 28 team, volgt hier de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Lucas Steenhuis / Harry Tilman Près le But (Groningen)
2e prijs Yves Roussel / Rino Serra La Boule au But (Sneek)
3e prijs Gretha Hoekstra / Frans-Jan Hengst Boulegoed (Harlingen)
4e prijs Piet Tjoelker / Peter Heuveling La Boule au But (Sneek)
5e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blède Boulers (Mildam)
6e prijs Henk Docter / Marco van Wageningen ’t Zwijntje (Apeldoorn)
7e prijs Roeland van Brenkelen / Jitse Teppema La Boule au But (Sneek)
8e prijs Ruud Derks / Ben van Assema Mix (Hoorn / Alkmaar)
9e prijs Tjitske Wijnja / Jitske de Vries La Boule au But (Sneek)
10e prijs Geert Dragt / Wessel van der Haag La Boule au But (Sneek)
11e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
12e prijs Henk Proper / Martijn Bos Bouledozers (Hoorn) Troostprijs
13e prijs Mieke Visser / Rients Visser La Boule au But (Sneek) Troostprijs

Naar begin van pagina


Sneekermeer-Drômetoernooi 15-03-2018

Op 15 maart 2018 heeft Sneek zijn Sneekermeer-Drômetoernooi gehouden. Hier volgt de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Marten Zeilstra / Gerie Zeilstra Vledderboules (Vledder)
2e prijs Coby Zijlstra / Geke Zijlstra Mix (Steenwijk / Sneek)
3e prijs Bertus Westerveen / Sytse Visser La Boule au But (Sneek)
4e prijs Gerrit-Jan Gerritsen / Herman Koster Mix (Steenwijk / Sneek)
5e prijs Dirk de Vries / Aggie ten Berge Blède Boulers (Mildam)
6e prijs Klaas Hoekstra / Jan-Bart Zijlstra Skarboules (Joure)
7e prijs Rino Serra / Yves Roussel La Boule au But (Sneek)
8e prijs Ruud Derks / Marco Termaat Bouledozers (Hoorn)
       
B: 1e prijs Henny Visser / Kees Wieling La Boule au But (Sneek)
2e prijs Alie de Jong / Femmy Kramer Boule Nocht (Heerenveen)
3e prijs Baukje Zeilstra / Wil Oosting Mix (Sneek / Lemmer)
4e prijs Dirk Kogelman / Mario Lobosco Mix (Lemmer / Hattem)
5e prijs Wiemer Altena / TietieAltena S.V.P. (Drachten)
6e prijs Gerard Rookhuizen / Eva Somi La Boule au But (Sneek)
7e prijs Taeke Dijkstra / Josvan Nus Lemsterlân (Lemmer)
8e prijs John Scheffer / Bindert de Vries The Flying Bouls (Emmeloord)

Naar begin van pagina


Schakeldrômetoernooi van 1 maart 2018

Op 1 maart hebben wij ons Schakeldrômetoernooi gehouden. Met een deelname van 31 teams volgt hier de uitslag:

Categorie Prijs Naam Club
       
A: 1e prijs Yves Roussel/Rino Serra La Boule au But (Sneek)
2e prijs Tietie Altena/Wiemer Altena S.V.P. (Drachten)
3e prijs Gerie Zeilstra/Marten Zeilstra Vledderboules (Vledder)
4e prijs Jan Bart Zijlstra/Klaas Hoekstra Skarboule (Joure)
5e prijs Marco Termaat/Ruud Derks Bouledozers (Hoorn)
6e prijs Mans Vosdingh/Grieko Kaper Mix (Beetsterzwaag/Joure)
7e prijs Alie Mensinga/Coby Zijlstra Mix (Leeuwarden/Steenwijk)
8e prijs Joop Middelbos/Annemarie Koehoorn S.V.P. (Drachten)
       
B: 1e prijs Dick Askes/Egbert Muggen Mix (Mildam/Beetsterzwaag)
2e prijs Jur Moorlag/Riekele Land Mix (Mildam/Beetsterzwaag)
3e prijs Romke de Boer/Willemke Jansen La Boule au But (Sneek)
4e prijs Minke de Meer/Jan de Meer S.V.P. (Drachten)
5e prijs Sytse Visser/Geert Dracht La Boule au But (Sneek)
6e prijs Peter Heuveling/Joyce Termaat Mix (Sneek/Hoorn)
7e prijs Bindert de Vries/John Scheffer Mix (Lemmer/Emmeloord)
8e prijs Roeland van Brenkelen/Jitze Teppema La Boule au But (Sneek)

Naar begin van pagina